Třetí ročník konference přinese opět spoustu užitečných informací pro zakladatele, C-level a zaměstnance FinTechů i další stakeholdery v oblasti FinTech. Potkat se budete moci také s regulátory a technickými enablery. Vítanými hosty jsou samozřejmě i ti, kteří jsou třeba jen fanoušky FinTechu a rádi potkají tvůrce svých oblíbených finančních appek.

V Praze na Václavském náměstí v prostorách Václavák 22 se jako řečníci potkají přední zástupci českých, slovenských i světových firem. Chybět nebudou Jana Lvová, Maria Staszkiewicz, Tomáš Olexa, Jan Šovar, Martin Hobza, Václav Mladěnka, Martina Sobková, Jakub Škrabánek, Ondřej Kozel, Martin Luňáček, Vratislav Kalenda, Zuzana Kostiviarová, Petr Mikoláš, Jozef Balážik, Nemika Menevse, Matěj Turek, William Jalloul, Markéta Bidrmanová, Gabriel Štefaňák, Petr Majer nebo Ondřej Makovec. 

Partnerem akce jsou přední české finančně technologické společnosti. Hlavním partnerem je společnost MasterCard. Zlatým partnerem jsou Orbi, Portu a Fingood. Stříbrnými partnery jsou Hobza Legal, Applifting, Goodrequest, Decta, Finreg Partners, Up, Deloitte, Monet+ a Metadata.

Konferenci FinTech Roadmap´24 pořádá FinTechový magazín Fintree.cz ve spolupráci s předními českými FinTechovými oborovými organizacemi Česká fintech asociace a asociace CTIT.

Avatar Autor
Redakce

Autorem je redakce fintech magazínu Fintree.