Letos v létě, od 19. do 20. června, se v rámci UNCHAIN Fintech Festivalu pevnost Oradea opět promění v centrum finančních inovací ve střední a východní Evropě. V rámci této akce organizátoři s potěšením vyhlašují soutěž „CEE Digital Bank of the Year Award“, která je oslavou bank, jež jsou lídry v oblasti digitální transformace v regionu.

Připojte se k této oslavě digitální excellence

V dnešní době není digitální transformace výhodou – je to nutnost. Bankovní sektor, tradičně vnímaný jako konzervativnější, nyní přijímá technologické inovace jako nikdy předtím. Tato evoluce má zásadní význam, protože moderní spotřebitelé požadují větší kontrolu nad svými finančními osudy a očekávají bezproblémový přístup k finančním službám na cestách.

UNCHAIN nejen oceňuje, ale také podporuje finanční instituce, které podnikají odvážné kroky směrem k digitální budoucnosti. Tato akce oslavuje vizionáře, kteří nově definují normy finančních služeb a nabízejí svým zákazníkům nebývalou hodnotu.

„Pro banky je naprosto zásadní, aby byly více než jen v obraze s dnešními technologiemi. Právě proto jsme vytvořili ocenění ‚Digitální banka roku‘. Je to náš způsob, jak ocenit banky, které nejen přijímají změny, ale samy je vytvářejí.“ Alexandra Pollack, organizátorka @UNCHAIN Festivalu

Cílem ocenění „CEE Digital Bank of the Year Award“ je ocenit úspěchy bank, které vynikají v oblasti digitálních inovací a poskytují řešení, která nově definují finanční služby. Toto ocenění je určeno všem bankám v regionu střední a východní Evropy, které dosahují významného pokroku ve své digitální nabídce.

K účasti jsou zvány všechny banky, které se chopily inovací a posunuly hranice možností digitálního bankovnictví. Porota složená z regionálních lídrů v oboru a odborníků bude přihlášené projekty hodnotit na základě inovací, dopadu a uživatelských zkušeností.

Vítězové budou vyhlášeni během zvláštního ceremoniálu na festivalu a cenu jim předá společnost VISA. Jinými slovy, toto je vaše šance vyzdvihnout úspěchy vašich bank na mezinárodní scéně.

„Chtěli jsme se na banky ve střední a východní Evropě podívat očima fintech.“ Cătălin Crețu, generální ředitelka pro Bulharsko, Chorvatsko, Rumunsko a Slovinsko @VISA

Jste v čele digitálního bankovnictví? Vstupte do centra pozornosti!

Přihlaste se do soutěže na našich webových stránkách. Přihlášky do soutěže přijímáme do 31.května. Je to vaše šance ukázat, jak je vaše banka průkopníkem budoucnosti digitálního bankovnictví ve střední a východní Evropě.

O festivalu UNCHAIN Fintech

Festival UNCHAIN je významnou akcí, která spojuje finanční a technologický sektor v regionu střední a východní Evropy s cílem podpořit spolupráci a inovace. Festival se koná v historické pevnosti Oradea a nabízí platformu pro diskusi o nových trendech a výzvách s největšími osobnostmi tohoto odvětví.

To vše by nebylo možné bez zásadního zapojení regionálních fintech inovátorů, jako je VISA, hlavní partner akce, spolu s Google Cloud a InfoCert jako technologickými partnery, Banca Comerciala Romana, Raiffeisen Bank a Banca Transilvania jako bankovními partnery. Sponzory akce, kteří podporují inovace v celém regionu střední a východní Evropy, jsou Citi Bank, Garanti Bank BBVA, SIBS Romania, Amazon Web Services, Evam, Finshape, Transfond a CMS Cameron McKenna.

Avatar Autor
Redakce

Autorem je redakce fintech magazínu Fintree.