Díky startupu WeMarry dokážete vytvořit vlastní svatební web během několika minut. Projekt si během zkušebního provozu oblíbily stovky uživatelů.

Svatební weby jsou v dnešní době velkým trendem, který přináší spoustu benefitů, a to nejen nevěstě a ženichovi, ale i svatebčanům. Především usnadňuje organizaci svatby díky formuláři o potvrzení účasti, je levnější než klasické tištěné svatební oznámení a zároveň šetří planetu. Problém byl, že do dnešní doby neexistovalo žádné jednoduché řešení, se kterým by si svatební web dokázal naklikat úplně každý. Právě tento problém řeší mladá nadějná služba WeMarry.

Za projektem stojí Lukáš Chládek a Kryštof Paleta, kterého můžete znát z oblíbeného cestovatelského YouTube kanálu. Lukáš je zkušený programátor, který přešel z automobilového průmyslu, stará se o technologickou část projektu, Kryštof potom o obsah a marketing.

proc-wemarry

Zdroj: WeMarry

„Za celým nápadem se skrývala návštěva svatby mého kamaráda, který podobnou službu hledal, ale nenašel nic, co by mu vyhovovalo. Nakonec si svatební web vytvořil sám, ale nevypadal hezky a neuměl to, co by mu plánování svatby ulehčilo. Tak jsem si řekl, že lidem tuto službu dám.”, popisuje vznik projektu Paleta.

Svatební web šetří čas i peníze

Naklikat svatební web od WeMarry můžete za cenu 1 190 Kč na 18 měsíců. Svatební oznámení pro zhruba 70 lidí ale může stát klidně více než 10 000 Kč. Více o srovnání svatebního webu a oznámení se můžete dočíst, na stránkách WeMarry

wemarry - editor

Náhled editoru, zdroj: WeMarry

Plánování svatby je velmi stresující a svatební web pomůže vše snáze zorganizovat. Získáte možnost sledovat pozvánky, počet hostů, jednoduše s nimi komunikovat i všem nasdílet změny třeba ohledně místa konání, času apod. Mimo to budete mít všechny důležité informace o vaší svatbě na jednom místě, dostupné kdykoliv a odkudkoliv. Také máte možnost snadno přidat další jazyk pro zahraniční hosty.

wemarry - info

Náhled nástěnky uživatele, zdroj: WeMarry

„Od spuštění projektu, které proběhlo letos v srpnu, se u nás zaregistrovaly nižší stovky uživatelů, a to ještě nezačala svatební sezóna. Schválně jsme využili konec svatební sezóny. Česko bereme jako pilotní provoz, na kterém si všechno chceme vyzkoušet. Nyní spouštíme globální verzi, což byl od začátku náš záměr”, doplňuje Paleta.

WeMarry přidává nové funkce

Jednou z novinek je, že nyní WeMarry umožnilo rozesílat pozvánky pro hosty přímo do emailu. Aplikace je vyzve, aby vyplnili potvrzení účasti. Pokud to neudělají, přijde jim automaticky upomínka. Další novinkou je rozhraní pro agentury, které mohou jednoduše spravovat hned několik svatebních webů najednou. 

„Do konce roku bychom ještě chtěli vyřešit funkci pro organizaci fotek ze svatby a zlepšit filtrování odpovědí z formuláře, aby jim svatební web pomáhal s přípravami ještě víc.”, komentuje Paleta.

wemarry - pozvanky

Přehled pozvánek, zdroj: WeMarry

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!