V dnešním digitalizovaném světě se stále více organizací, včetně těch neziskových, spoléhá na moderní technologie a online platby. Právě proto navazuje ThePay spolupráci s Nadačním fondem Podpořit. Potřeba, o které se zmiňujeme, vyplývá z chování dárců a běžných návyků moderního člověka, který chce ať už za zboží či služby platit pohodlně, rychle a spolehlivě. Tato potřeba se promítá jak jinak než i do světa dárcovství. Jedním z příkladů, který nám ukazuje, jaký mohou mít technologie pozitivní dopad, je partnerství mezi Nadačním fondem Podpořit a platební bránou ThePay.

ThePay: Spolehlivá platební brána s osobním přístupem

Platební brána ThePay je jedním z předních poskytovatelů platebních služeb v České republice. Jejich platforma nabízí širokou škálu platebních metod, ať už jde o platby kartou, Apple Pay, Google Pay, zrychlené bankovní převody prostřednictvím bankovních tlačítek, QR kódy nebo odložené platby. 

Co dělá tuto platební bránu výjimečným, je jejich osobní přístup ke klientům a schopnost přizpůsobit se specifickým potřebám různých organizací. Velkou výhodou je také snadná integrace do webových aplikací a řešení jako je třeba WordPress, Shoptet, Upgates a stovky dalších.

Nadační fond Podpořit: Píšeme příběhy lidí a měníme je k lepšímu! 

Nadační fond Podpořit, jak sám říká, miluje příběhy s dobrým koncem. S jejich platformou můžete velmi jednoduše a transparentně přispět těm, kteří neměli tolik štěstí, jako ostatní. Nic totiž nenahradí pocit, jako když někomu alespoň o trochu změníte život k lepšímu a přepíšete jeho příběh.

Kromě Nadačního fondu provozují také oblíbený portál Podpořit.cz, kde mění online nákupy na dobré skutky prostřednictvím affiliate marketingu. Stačí nakoupit online v jednom z partnerských e-shopů a ten, pošle za každý zrealizovaný nákup část ze své marže na dobročinné účely.

Když technologie pomáhají

„Pro ThePay je spolupráce s neziskovou organizací nejen o významném kroku směrem k podpoře společenské odpovědnosti, ale také o možnosti ukázat, že technologie může sloužit i k vyšším hodnotám. Díky tomuto partnerství ThePay nejen zajišťuje plynulý a bezpečný tok finančních prostředků pro organizaci, ale také pomáhá šířit povědomí o důležitosti a potřebě podpory neziskového sektoru.”, Daniel Havel, CEO ThePay.

Zdroj obrázku: ThePay

„Spolupráce mezi Nadačním fondem Podpořit a ThePay přináší mnoho výhod pro obě strany. Díky této spolupráci můžeme s Nadačním fondem provozovat platební bránu na svém webu za úplně minimální poplatky. To znamená, že můžeme maximálně využít všechny finanční prostředky, které získáváme, na své projekty a aktivity.”, Radim Oulehla, spoluzakladatel fondu.

Závěr: Technologie a dobro se mohou spojit

Spolupráce mezi neziskovou organizací Nadačním fondem Podpořit a platební bránou ThePay je skvělým příkladem toho, jak moderní technologie a online platby mohou podpořit dobrou věc. Díky této spolupráci může Nadační fond efektivněji sbírat finanční prostředky a soustředit se na své hlavní cíle, zatímco ThePay může přispět k rozvoji neziskového sektoru a ukázat, že technologie může být silným nástrojem pro dosahování pozitivního společenského dopadu. Společně dokazují, že technologie a dobro se mohou spojit pro společný cíl – lepší svět pro všechny.

Avatar Autor
Lukáš Raška

Už nějakou dobu ponořen do světa FinTechu, dat, osobních financí a udržitelnosti. A chce vědět víc. Nadšený cestovatel do severských zemí.

Vyzkoušejte platební bránu

Platební bránu si můžete za libovolnou částku vyzkoušet a zároveň tak podpořit dobrou věc!

Vyzkoušet platbu