Již druhý Strapi offline meetup pořádá brněnská startupová firma Notum Technologies, oficiální implementační partner Strapi.

Celá akce proběhne 21. listopadu od 18:30 v ArtBaru druhý Pád, a zve k účasti jak zkušené Strapi profesionály i nováčky, zkrátka všechny technologické nadšence.

Během večera se můžete těšit různé speakery a rozmanitá témata, od frontendového vývoje přes rozmanitý svět Strapi pluginů, nebo nahlédnout pod pokličku do samotné Strapi centrály.

Řečníky večera budou:

  • Ondřej Mikulčík provede posluchače světem rendrování komponent v dynamickém frontendu. Jeho prezentace „Jak renderovat komponenty v dynamické zóně na frontendu“ nabídne užitečné rady, tipy a vhled z praxe. (Prezentace v Češtině)
  • Dominik Juriga vezme posluchače za hranice základních funkcí Strapi. Jeho prezentace „Přesahujeme s pluginy pro Strapi“ slibuje obecný přehled, praktické využití pluginů a způsoby, jak mohou zjednodušit vývoj webových aplikací. Slibuje také praktickou ukázku. (Prezentace ve Slovenštině)
  • Pierre Burgy, spoluzakladatel a CEO Strapi, odhalí vnitřní mechanismy Strapi ve své prezentaci „Jak ve Strapi používáme Strapi“. Bez ohledu na to, zda jste vývojář nebo jednoduše zvědaví na fungování Strapi, tato prezentace slibuje zajímavý vhled do toho, jak a na co používá firma svůj vlastní produkt. (Prezentace v Angličtině)

Po každé z prezentací budou mít posluchači příležitost na pokládání doplňujících otázek a diskusi s řečníkem.

ArtBar druhý Pád se pro Notum technologies stalo již tradičním místem pro pořádání těchto akcí, kromě drobného občerstvení bude tak na účastníky čekat i příjemná atmosféra a možnost networkingu.

Celá událost je zdarma, doporučujeme se ale registrovat zde.

Avatar Autor
Ondřej Mikulčík

Věnuje se trendu digitální ekonomiky. Zvyšuje povědomí o FinTechu, kryptoměnách a blockchainu. Živí se jako FinTech projektový manažer v Asociaci CTIT.