Revolut, finančně technologická společnost se sídlem v Londýně, spustila možnost stakingu kryptoměn pro svých více než 25 milionů uživatelů, přičemž se zaměřuje zejména na své zákazníky v rámci Velké Británie. Možnost stakingu kryptoměn je dostupná od 10. února a je omezena na krypto aktiva jako ETH, XTZ, ADA a DOT s výnosy v rozmezí od 11,65 % do 2,99 %, resp.

Získejte se stakingem až 11.65 % RPSN

Zapojte své nečinné krypto do práce – nenechte je v peněžence ležet ladem! Získejte až 11.65 % RPSN v krypto odměnách, když provedete staking ETH, DOT a další. RPSN je variabilní a může se změnit. Staking může být složitý proces – ale s Revolutem stačí ke stakingu kryptoměn jen několik kroků. Všechnu těžkou práci udělá za vás a vy začnete vydělávat automaticky. Stejně jako u všech krypto na Revolutu je staking nejen jednoduchý, ale také bezpečný. Vaše prostředky jsou uloženy u důvěryhodných správců a Revolut bezpečně spravuje vaše soukromé klíče.

Revolut buduje své kryptografické služby

Společnost Revolut se od roku 2017 velmi snaží o začlenění krypta do svého hlavního flow poté, co spustila programy krypto cash-back pro své prémiové uživatele. Kromě stakingu nabízí Revolut služby obchodování a nákupu téměř 100 kryptografických tokenů a aktiv.

V červenci 2022 Revolut spustil bezplatný program blockchainových kurzů, který učí základy blockchainu a po úspěšném absolvování odměňuje účastníky kryptoměnami zdarma, program měl více než milion účastníků.

Licence a novinky v Revolutu

Dne 17. srpna 2022 získal Revolut regulační licenci Kyperské komise pro cenné papíry (CYSEC); licence mu má umožnit plný přístup k tomu, aby mohl Evropanům nabídnout přístup k obchodování s bitcoiny (BTC).

Dne 21. září 2022 Revolut ve spolupráci se svými krypto partnery Apex spustil a rozšířil svou nabídku kryptoaktiv o dalších 29 tokenů do třídy kryptoaktiv.

Vzhledem k ničivým dopadům debaklu FTX dne 8. listopadu 2022 společnost Revolut údajně pozastavila plány na spuštění svého domácího tokenu (RevCoin).

Mluvčí společnosti Revolut 19. ledna 2022 finančnímu zpravodajství sdělil, že neochallengerová banka zkoumá nejvhodnější dobu pro představení tokenu.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!