Minulý měsíc jsme informovali, že platební brána ThePay rozšiřuje své působení a vstoupila na slovenský trh. Tento měsíc ohlásila posílení spolupráce s platformou Shoptet.sk, která je největším poskytovatelem e-shopových řešení na Slovensku. ThePay se Shoptetem obdobně funguje na českém trhu od roku 2019.

Speciální akce: 0 % + 0 € do konce roku 2023

ThePay přichází na Slovensko s akcí „Ceny pre bratov Slovákov„, která spočívá v bezplatném používání platební brány pro všechny slovenské klienty až do 31. 12. 2023 či do splnění obratové podmínky 20 000 €. Akce cílí jak na fyzické, tak právnické osoby. Slovenští podnikatelé si tak mohou výhody ThePay vyzkoušet zcela nezávazně. Po dobu akce platí 0 % a 0 € z každé realizované transakce, stejně tak poplatek za vedení účtu je 0 €.

Jednoduchá aktivace bez programátorských znalostí

Spuštění platební brány ThePay na e-shopu, který funguje na platformě Shoptet.sk, je jednoduché a nevyžaduje žádné programátorské znalosti. Stačí se zaregistrovat na webu ThePay a následně si na Shoptetu aktivovat Doplněk.

Co to znamená pro slovenské obchodníky?

Spolupráce mezi ThePay a Shoptet.sk představuje zajímavý krok na poli slovenského e-commerce. Obchodníci mohou používat platební bránu, která nabízí snadnou integraci, férovou cenovou politiku  a především širokou nabídku platebních metod, která je nezbytná pro expanzi e-shopu. Na paletě platebních metod nechybí platby kartou, Apple Pay, Google Pay, PSD 2 platby, bankovní tlačítka, platby přes QR kódy, odložené platby nebo třeba Bitcoin.

Závěr

Platební brána ThePay byla založena v roce 2011 a každý rok se jí daří růst jak do počtu obchodníků, tak do objemu realizovaných transakcí. Za rok 2022 obsloužila 3000 klientů, pro které zprostředkovala platby v objemu 6 miliard korun. Minulý rok získala od ČNB licenci Instituce elektronických peněz, která jí umožňuje působit po celé Evropě, a tak se můžeme těšit, že brzy ohlásí vstup na další trh.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!