Zdroj obrázku: Global Investment Summit

Pražský hrad bude z kraje roku – 1. února 2023, hostit v Martinickém paláci akci Global Investment Summit pro více než 500 investičních nadšenců. V rámci programu proběhnou přednášky, praktické workshopy, panelové diskuze i soutěž pro začínající startupisty pod záštitou StartupBox. Celá událost bude navíc streamovaná. Pořadatelé očekávají zhruba 50 tisíc online diváků. Pro diváky vystoupí přední čeští investoři, ale také investoři ze zahraničí. Těšit se můžete třeba na Jiřího Hlavenku, Danu Bérovou, Ondřeje Bartoše, Jana Hlavsu, Petra Šímu a spoustu dalších.

„Na konferenci Global Investment Summit 2023 se diváci budou moci přesvědčit o tom, jak bohatý svět startupů a investic je a že Česko je zaslouženým členem vedoucího pelotonu,“ říká Jan Novotný, hlavní organizátor summitu.

Přednášky a workshopy na Global Investment Summit

V prostorech Martinického paláce budou moci návštěvníci pozorovat přednášky předních českých investorů a CEO’s. Kromě toho se mohou aktivně zapojit do panelových diskuzí a rozebírat témata, která se v programu objeví. Mohou se těšit zejména na investiční tipy, trendy, nejlepší investiční strategie, hodnocení aktuálního dění trhu i jeho možný vývoj. Velká část programu bude věnována i fintechovému a bankovnímu sektoru, kde se diváci budou moci seznámit s fintechovými platformami, které mimo tradiční způsoby investování přináší i alternativní investice.

Alternativní investování bude jedním z dalších bloků a bude se týkat třeba investování do tenisek, vína, automobilů. Nesmí chybět tradiční investice do zlata nebo témata jako NFT, bitcoin a jiné kryptoměny. Program se zaměří také na blockchain a decentralizované finance.

Networking a galavečer pro C-level management

Samozřejmě bude možné zúčastnit se networkingu. Ten bude probíhat v přilehlých salóncích po celou dobu trvání akce. Ještě před zahájením události je možné networkovat prostřednictvím online mobilní aplikace. Inspirativní část zajistí startupisté, kteří budou reprezentovat to, jak dokázali překonat jednu z nejkritičtějších částí při rozjezdu podnikání, kterou je validace byznysu. Jejich nápady, myšlenky i rady budou moci sdílet na CEO galaveřeři pro C-level management, kde bude pro účastníky připraven i catering.

„Věřím, že akce přinese mnoho inspirativních příkladů a přispěje k tomu, aby česká a evropská investorská a startupová scéna nadále rostla,“ dodává Novotný.

Mezi partnery akce se představí skupina Vendeavour, společnost Lemonero, české investiční skupiny Rockaway Capital, Credo a DEPO Ventures, investiční platforma Fondee a další. Mezi mediální partnery patří například magazíny Fintree, Roklen24 nebo Fintech.

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Vstupenky na Global Investment Summit

Zakupte si vstupenku na jednu z největších investičních konferencí ještě dnes.

Koupit vstupenku