V srdci Moravy, v pulzujícím městě Brně, se 28. května 2024 rozsvítí reflektory pátého ročníku prestižní Finanční konference 2024. Tento rok se konference pyšní přelomovými tématy zasahujícími do nejrůznějších oblastí finančního světa – od Initial Public Offerings (IPO) a equity financování přes insolvenci a fúze a akvizice (M&A), až po krizové řízení, korporátní dluhopisy, startupy, financování a inovace ve fintechu. S ohledem na minulé ročníky, kde na pódiu stály významné osobnosti z řad bankéřů, ekonomů a podnikatelů, lze očekávat, že i tento rok bude konference místem setkání elity finančního sektoru.

Očekáváte špičkové přednášky, případové studie a panelové diskuse od předních odborníků na témata jako změnové řízení ve financování SME, equity financing, alternativní formy financování, firemní dluhopisy, M&A, fintech a startupy, či výzvy tuzemské ekonomiky? Finanční konference 2024 v Brně představuje jedinečnou platformu pro profesionály, aby sdíleli své znalosti, navázali nové kontakty a inspirovali se aktuálními trendy v oboru. S bohatým programem a možností networkingového rautu je toto setkání příležitostí, jak posunout vaše profesionální aspirace na novou úroveň. Připojte se k nám a buďte součástí budoucnosti finančního sektoru.

Program finanční konference

  • Luděk Blahut: případová studie, změnové řízení ve financování SME
  • Tomáš Raška, Vladimír Bezděk, Miroslav Svoboda: equity financing
  • Petr Koblic, Vít Endler, Petr Volný: alternativní formy financování
  • David Kuboň, Tomáš Kálal, Martin Dočekal:firemní dluhopisy
  • Marek Malík, Ladislav Chodák, Marek Hatlapatka: M&A
  • Jana Lvová, Lumír Schejbal, William Jalloul: fintech a startupy
  • Vladimír Dlouhý, Miroslav Singer, Jan Juchelka, Tomáš Nidetzký: výzvy tuzemské ekonomiky, PPP aj.
Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

FINANČNÍ KONFERENCE 2024

Už 5. ročník, 28. 5. 2024, tentokrát v Brně!

Program