V úterý 16. března 2021 oznámil technologický fond Prime Fund svoji novou personální posilu. Je jím Jozef Síkela, který se ujme pozice spoluzakladatele a partnera. Ve finančnictví a bankovnictví má 30 let zkušeností, z toho 18 let strávil na vysokých manažerských pozicích v rámci bank vlastněných skupinou Erste Group. Ta patří mezi největší hráče na středoevropském a východoevropském trhu. Josef Síkela za svoji kariéru sesbíral nemalé množství úspěchů. Vybudoval korporátní bankovnictví České spořitelny, vypořádal se s ekonomickou krizí na Ukrajině coby generální ředitel Erste Group a Slovenská spořitelna pod jeho vedením zdvojnásobila svoje zisky a získala tak řadu významných ocenění. 

Nyní se v Prime Fund chce zaměřit na inovativní technologie v oblasti e-commerce, cloudu, infrastruktury, IT vývoje a blockchainu či internetu. Připojí se tak k celé řadě zkušených lidí, mezi které kromě Jana Svobody patří Lubomír Oravec (zakladatel Erbia Business Club), Adam Juřica (dříve ředitel správy majetku AVAT IS, spoluautor zákona o investičních společnostech a investičních fondech), Josef Donát (právník roku 2014 v oblasti ICT), Josef Vorel (dříve klíčový obchodník v HP a obchodní ředitel v O2 ICT) nebo Radomír Čech (spoluzakladatel marketingové agentury FAST FORWARD/YOUNG & RUBICAM). Více novinek zde světa financí a FinTechu naleznete zde.

Zdroj: tisková zpráva Prime Fund

Avatar Autor
Viktor Dvořák

Optimistický milovník skvělého vína, jehož dobrou náladu jen tak něco nezkazí. Nadšenec ve světě finančních technologí a především investic.

Líbí se vám článek? Podpořte nás kávou.

Naše články píšeme po nocích a občas musíme spánkový deficit dohnat šálkem kávy. Budeme rádi, když nás na jeden pozvete.

☕️ Chci vás pozvat!