Na Bitpandě je nyní k dispozici staking, který investorům umožňují vydělat až 27 % APR* na 11 kryptoaktivech. Neexistují žádné blokační ani warm-ups období, pouze týdenní odměny a pasivní příjem pro držitele kryptoměn.

Staking byl velmi žádanou funkcí ze strany komunity Bitpandy a má k tomu dobrý důvod, protože může být výnosný pro ty, kteří chtějí sázet konkrétní kryptoměny. S Bitpanda Staking vás od získání týdenních odměn na vybraných kryptoměnách dělí jen jedno klepnutí.

Proč Bitpanda Staking?

Pravděpodobně jste už slyšeli výraz „nechte své peníze pracovat za vás“ – Bitpanda Staking vám dává příležitost udělat přesně to. Investoři nyní mohou jednoduše a bez problémů získávat pasivní příjem ze svého stávajícího krypto portfolia. Ačkoli staking může být výnosný, je důležité si uvědomit, že krypto může být volatilní, proto se před stakingem mincí ujistěte, že jste se seznámili s riziky, která s tím souvisejí.

Zde je jen několik výhod, které přináší využití kryptoměn pomocí služby Staking:

Žádné doby uzamčení

V Bitpandě nejsou vložená aktiva uzamčena, což znamená, že k nim máte kdykoli přístup. V konečném důsledku je kterákoli z 11 mincí a tokenů, které se rozhodnete použít ve službě Staking, vaše a můžete ji používat, jak chcete a kdy chcete.

Žádné warm-up období

Některé kryptoměny mají čekací dobu, než se investoři kvalifikují pro získání odměn za staking, ale s Bitpanda Staking budete moci získávat odměny od prvního týdne. Investoři mohou začít vydělávat od okamžiku, kdy zašlou svou kryptoměnu, až do okamžiku, kdy svůj vklad odstraní.

Týdenní odměny

Když využíváte staking u Bitpandy, dostáváte odměny za svá aktiva každý týden, bez ohledu na to, jak blockchain, který za aktivem stojí, odměny rozděluje.

Jaké kryptoměny můžete využít pro Staking?

Na Bitpandě je v současné době k dispozici 11 kryptoměn, na které lze sázet: (ADA), Tron (TRX), Tezos (XTZ), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), Cosmos (ATOM), Graph (GRT), Kusama (KSM), Near Protocol (NEAR) a Terra (LUNA).

Také pokud jste v kryptoměnách nováčci nebo se chcete dozvědět více o stakingu, odměnách a dalších kryptoměnových mechanismech, podívejte se do Bitpanda Academy.

Zdroj: Blog.Bitpanda.com

Avatar Autor
Ondra Machač

Specialista na budování (nejen) obchodních vztahů. FinTech evangelista, který si bez technologie neuvaří ani čaj. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

BitPanda

Pro získání bonusu se stačí registrovat pomocí tlačítka „Chci bonus“. Po ověření účtu stačí nakoupit kryptoaktiva za 25 € a obdržíte 10 € bonus.

Chci bonus