Přijďte a připojte se na jedinečnou událost Risk Ready 2023, která se koná ve čtvrtek 22. června 2023! Tato nezapomenutelná akce, pořádaná společností LexisNexis Risk Solutions v kooperaci s Fintech Hub Europe, přináší výjimečnou příležitost k diskuzi o aktuálních výzvách a trendy v oblasti rizikového řízení.

Risk Ready 2023 je zaměřen tak, aby se setkali profesionálové, odborníci a lídři z různých odvětví, kteří se zabývají riziky a řízením rizik ve svých organizacích. Tato událost slouží jako platforma pro sdílení znalostí, inovativních postupů a nejlepších praktik, které vám pomohou lépe porozumět a efektivněji řešit rizika ve vašem podnikání.

Co se od LexisNexis na Risk Ready 2023 dozvíte

Pro účinné řízení rizik je klíčové mít 360° přehled o klientech. Jedním z témat, které bude zmíněné je bezproblémový příchod nových zákazníků s efektivní prevencí podvodů a řízením finančních rizik. Další otázky, které událost zodpoví jsou například: Jak odhalovat podvody a případy praní špinavých peněz a jak monitorovat transakce? Jak koordinovat svá řešení pro řízení rizik a pomáhat svým týmům zaměřeným na prevenci podvodů a finanční kriminality spolupracovat na nejnáročnějších případech?

Během akce, která se koná formou snídaně, uslyšíte od odborníků v oboru následující informace:

  • Řízení shody s předpisy a provozních rizik pro digitální mistrovství
  • Řízení výzev v oblasti podvodů a rozpoznání důvěryhodnosti napříč celou zákaznickou cestou
  • Spojení všech kontrol KYC a AML dohromady s cílem poskytnout zákazníkům kompletní, rychlý a bezproblémový onboarding.
  • Využijte příležitosti osobně spolupracovat s odborníky na podvody, AML, KYC, Chief Digital Officers z finančního sektoru a zaregistrujte se na akci.

Agenda Risk Ready 2023

8.30 – 9.00 Registrace a networking u snídaně
9.00 – 9.40 Měnící se povaha digitálních podvodů a jejich dopady
9.40 – 10.20 Řízení životního cyklu FinCrime: Udržet si náskok před současnými trendy
10.20 – 11.00 Panelová diskuse
11.00 – 11.30 Káva a networking

Avatar Autor
Radim Oulehla

Nadšenec do e-commerce, online marketingu a FinTechů. Chorobný minimalista a odpůrce nesmazaných e-mailů. Spoluzakladatel Podpořit.cz.

Registrace zdarma

Vstup na akci je zcela zdarma. Počet míst je omezen!

Registrovat se